• Stypendium Prezesa Rady Ministrów

• Prezes Rady Ministrów co roku przyznaje stypendia naukowe uczniom, którzy mają najlepsze wyniki w nauce i inne osiągnięcia. W roku szkolnym 2021/2022 (jak i poprzednim 2020/2021) stypendium otrzymała Marta Erdmann z klasy IVaLO. Marta wyróżniła się najwyższą średnią ocen oraz osiągnięciami w konkursach przedmiotowych. To bardzo duże wyróżnienie dla niej oraz szkoły.

• Projekt „Opera z klasą”

• Kino, lodowisko, kręgle czy paintball? Nie, tym razem Opera. Nasza szkoła w kooperacji z Operą na Zamku w Szczecinie, firmą Good Games oraz Ministerstwem kultury i dziedzictwa narodowego wzięła udział w projekcie „Opera z klasą”. Projekt składał się z czterech etapów: szkolenie koordynatora, przeprowadzenie lekcji na temat opery, wyjazdu na balet „Mały książę”,przeprowadzenie lekcji podsumowującej zakończonej grą terenową stworzoną na bazie spektaklu przez zespół  good games. W projekcie wzięły udział klasy 3a i 3bLO. Dzięki projektowi mieliśmy okazję obcować z kulturą wyższą, uatrakcyjnić lekcje i dowiedzieć się więcej o tym, czym jest gamifikacja i jak można ją wykorzystać we współczesnej edukacji.

Nasi partnerzy: Opera na zamku, Good Games

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

• Andrzejki w WTZ

• 25 listopada pod opieką pani pedagog Eweliny Kowalskiej przedstawiciele naszej szkoły udali się do naszych przyjaciół uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Zbliżały się ANDRZEJKI i była ku temu okazja, aby z naszymi przyjaciółmi miło spędzić czas, przeprowadzić wróżby andrzejkowe jak i  najzwyczajniej w świecie potańczyć przy muzyce. Każdy z nas będzie miło wspominał ten czas i czekał na kolejne spotkanie.

• Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie
        • 95 760 21 36
        • Zespół Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie ul. Zachodnia 4, 74-400 Dębno Poland
        • Redaktor BIP Eliza Agopsowicz zsdebno@wp.pl tel.957602136